КНИГА КУПЕНА ВО СЕДИШТЕТО НА ИЗДАВАЧОТ

КНИГА КУПЕНА ВО СЕДИШТЕТО НА ИЗДАВАЧОТ

500 MKD
Шифра на производ: 21
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:
Овај производ има минимална количина од 700

Секој работен ден со предхода најава на телефон 078 230 133 може да се купи книга во седиштето на издавачот. Цената купена на лице е намалена до 500 денари.

Исто така, книга може да се купи за намалена цена од 500 денари во седиштето на издавачот секој вторник и четврток од 15 до 18 часот, на СРЕДБИ СО АВТОРОТ И ЧИТАТЕЛИ, УЗ КАФЕ, ЧАЈ И КОЛАЧИ.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

СКАЈ ПАЛАС е фирма со приватен капитал која се занимава со издавање на сопствени деловни простории,  издавачка дејност, надворешна трговија и интернет трговија.

Седиштето на СКАЈ ПАЛАС се наоѓа во Скопје на ул: 1737
(адвокатска улица-Пајко Маало) бр: 34 кат 3 локал 1

Телефони: 02 5059093 и 078 230 133

Контакт

  • +389 02 323 0520
  • +389 75 835 725
  • skypalace2015@gmail.com

Facebook

Sky Palace online shop © 2020.